HAKKIMIZDA

Violenzia Leather 1996 Yılın dan beri İstanbul, Zeytinburnu’n da  deri sektöründe üretici ve imalatçı olarak bayan kürk deri giyim alanında faaliyet göstermektedir.

   Kurulduğu günden itibaren deri sektörün de uzman kadroya sahip olan şirketimiz ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede deri sektöründe tanımış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

   Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve  müşteri memnuniyeti olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan resmi unvanı ZİYA DERİ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ  yıl için de birçok koleksiyon çıkarmakta ve müşterilerinin doğrultusun da özgün ilave koleksiyonlar yapmaktadır. Her yıl kendi özgün tasarımları ile yeni modeller üretmekte ve bununla yetinmeyip her gün bir yenisini daha koleksiyonuna eklemektedir.MİSYONUMUZ

Müsteşi memnuniyeti ve kalite temel prensiplerimizdir. Ve bundan dolayi VIOLENZIA kreasyonlarinda kullandigi deri ve kurklerini Ispanya , Italya ve Turkiye''''nin onde gelen tabakhaneleri ile çalismaktadir. Memnuniyet ve kaliteden odun vermeyisimizin diger ve basta gelen onemli sebeplerinden biri de her sezon yeni trendleri takip edip kreasyonlarimiza yansitmamizdir. Italyan, Rus Fransiz ve Turk modacilarla calisarak kreasyonumuzu en ust seviyeye cikarip saglam adimlarla sektorde ilerlemekteyiz.
   Uzun yıllar Rusya, Çin, Hong Kong, Japonya,Ukrayna, Kazakistan, Yunanistan, Dubai, Kanada, Litvanya, Portekiz, Norveç, Azerbaycan, Estonya ve Avrupa ulkelerine ihracatimiz bulunmaktadir.

HEDEFİMİZ

Yurtdışının yani sira yurt icinde Antalya, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Alanya, Tekirova ve Ceşmede seçkin deri mağazaları ile calişmaktayiz.
    Kaliteden odun vermeyen VIOLENZIA her yil Istanbul''da düzenlenen IDF DERI FUARI, Rusyada LESHOW DERI FUARI, Italyada MIFUR DERI VE KURK FUARI gibi uluslararasi fuarlara katilmaktadir.
Ilkemiz kalite ve musteri memnuniyeti, prensibimiz basari ile emin adımlarla ileriye daha ileriye ilerlemek...